Polecane programy, których używam


Parę wybranych, ważnych dla mnie programów. Być może Tobie również się przydadzą :-]
Jing - mały programik, który ułatwił mi życie. W bardzo intuicyjny i w szybki sposób utworzysz zrzut ekranu oraz nagrasz film. Od marca 2013 roku wersja PRO czyli płatna, stanie się darmowa.

Snagit - dużo bardziej rozbudowna niz Jing, z dużą ilością funkcjonalności. Program wspomoże Cię w nagrywaniu filmu, opisywaniu obrazów, a oba formaty możesz dowoli edytować. Świetny program szczerze polecam, sam go używam.

Netamiler - rozbudowana aplikacja do email marketingu, którą możesz zainstalować u siebie na serwerze. Daje Ci to możliwość pełnej kontroli nad programem. Co bardzo ważne, nie wymaga bazy danych do instalacji.

Netselling - program wyszedł z pod ręki, tak jak powyższy, Piotra Michalaka. Program jest systemem do prowadzenia sprzedaży w internecie w sposób zautomatyzowany. Oszczędza przede wszystkim czas, a co za tym idzie pieniądze. Dzięki temu programowi można sprawnie postawić stronę sprzedażową, która po Twojej konfiguracji, automatycznie obsłuzy klienta.

OpenOffice - Moim pakietem biurowym jest OpenOffice. Nie potrzebuję komercyjnego pakietu Microsoft Office. Open Office jest doskonałą alternatywą dla MS Office. Programy jak Calc (zamiennik MS Excela) czy Writer (zamiast MS Worda) spisują się doskonale.

7zip - Do "pakowania" plików używam programu używam tego programu. 7 zip jest darmową aplikacją, co nie zmienia faktu, iz jest to jeden z najlepszych programów tego typu na rynku.


Nielegalnemu oprogramowaniu mówię stanowcze nie! Korzystam TYLKO z legalnego oprogramowania. Poszanowanie praw autorskich ma dla mnie olbrzymie znaczenie. A dla Ciebie?